Hakkımızda

Kurumsal

hakkımızdaFirmamızın uzman kadrosunun temeli bu sektörde 1970 li yıllara kadar dayanmaktadır. 2015 yılı Temmuz ayı itibari ile de MENSAN GERİ DÖNÜŞÜM ve NAK.SAN.TİC.LTD.ŞTİ. çatısı altında kurumsal yapıya bürünüp,entegre atık yönetim firması olarak bu sektöre sağlam, güvenilir, daha profesyonel, dinamik bir şekilde giriş yapmıştır.
MENSAN GERİ DÖNÜŞÜM olarak özenle eğitilmiş ve iş disiplinine sahip 60 deneyimli personelimiz, yeni teknolojilere uygun ekipman ve 25 araçtan oluşan bünyemiz ile topladığımız kağıt-karton, cam, plastik ve kompozit ambalaj atıkları 10000 m2’lik tesisimizde cinsine göre ayırdıktan sonra gerektiğinde kırma yaparak, presleyerek geri dönüşüme kazandırmaktayız.

Halen İZMİR ilinde sözleşmeli olduğumuz ilçe belediyelerinde kaynakta ambalaj atığı toplama ayırma çalışmalarını sürdürmekte ve bu atıkların tekrar ekonomiye kazandırılması amacıyla var gücüyle çalışarak ilçelerde yaşayan vatandaşların beğenisini ve takdirini kazanmıştır.

Resmi Gazete de yayınlanarak yürürlüğe giren Bazı Tehlikesiz Atıkların Geri Kazanımı Tebliği kapsamında 2016 yılında Tehlikesiz Atık Toplama Ayırma Belgesi(Belge no:2016-17)’ni almıştır. Çevre Kanununca Alınması Gereken İzin ve Lisanslar Hakkında Yönetmelik gereğince Tehlikesiz Atık Geri Kazanım, Ambalaj Atığı Geri Kazanım, Ambalaj Atığı Toplama ve Ayırma konularında 2016 yılında Çevre İzin ve Lisans Belgesi (Belge no:62664) yenilenmiştir.

Kalite anlayışını ve çevre bilincini, iş güvenliği disipliniyle bütünleştiren MENSAN GERİ DÖNÜŞÜM, 2016 yılında “Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği ile Kalite Yönetimi’ni” kapsamında; ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 belgelerini almıştır.